És sok területen értünk el sikereket, ilyen a migráció, az adózás, az atomenergia vagy épp a széndioxid-kibocsátási tervek racionalizálása. De az új cseh kormány és az ukrajnai háború miatt más a helyzet, most már nem működik úgy a V4, mint korábban.
Lát esélyt rá, hogy a szövetség újra megerősödik?
Ezt az új cseh miniszterelnöktől kéne megkérdezni, aki a barátainak hatására nem igazán szeretni Magyarországot és Orbánt. Minden pozitív dolgot aláásnak, amit mi csináltunk. Nem hiszem, hogy változás lesz, amíg ez a kormány van. Szlovákiában is lesz választás, Lengyelországban is, majd meglátjuk, hogy az új kormányok visszatérnek-e a régi időkhöz.