Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Meghalt Török Ádám. Nagyon jó ember volt.

„Meghalt Török Ádám.
Egyetlen zenésszel sem találkoztam életemben, aki nála jószívűbb, udvariasabb, nagylelkűbb lett volna. Nagyon jó ember volt. Hogy mit hagyott hátra, arról majd később beszéljünk.
Nehéz most bármit mondani.....”
Nyitókép: MTI / Kovács Tamás