Addig emeljük a hangerőt, amíg VÉGRE ODAFIGYELNEK RÁNK! – Elizabeth a Mandineren

Több ezres tüntetések, politikai konteók, személyes támadások és egy civil mozgalom, amely néhány hét alatt országos figyelmet kapott.

Aki nincs a Fidesz ellen, az vele van.

„Vannak oldalgások, vágások.
Értjük.
Nem kell szeretni egymást. A hazát kell szeretni.
Ebből pedig következik, hogy aki nincs a Fidesz ellen, az vele van.
Akik pedig ellene vannak, azok vagy együttműködnek, vagy ha nem, akkor mégis a Fidesszel vannak.
Velünk vagy velük.
A hazával vagy a Fidesszel.
Ez a választás.”
Nyitókép: MTI/Koszticsák Szilárd