Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

De nem követhetjük el mégegyszer azt a hibát, hogy egy válság után megint az elit gazdagodik.

„Válságban vagyunk! De nem követhetjük el mégegyszer azt a hibát, hogy egy válság után megint az elit gazdagodik, mi pedig akik a rendszerváltás vagy a 2008-as válság vesztesei vagyunk rosszabul jövúnk ki a végén!”
Nyitókép: Mandiner