LMBTQ-színekbe borult Budapest: „Hát miért nem sz*rod le?” – üzente Osváth Zsolt

Közeleg a Pride-felvonulás, Karácsonyék LMBTQ-zászlókkal árasztották el az Erzsébet híd mindkét oldalát.

Megbukott a genderlobbi a távol-keleti országban is.

Az oszakai testület szerint a házasság csak két különböző nemű ember között lehetséges – számolt be a Hír TV. Mint írták, a tárgyalás alapja egy tavalyi ítélet volt, ami szerint az azonos neműek házasságának tiltása alkotmányellenes.
és egyre hangosabb a vita.
Azonban a genderlobbi egyelőre nem tudja törvényekkel „körülbástyázni” az álláspontját, a jog továbbra is a konzervatív mellett áll – mutatott rá a portál.
Nyitókép illusztráció. fotó: Pixabay