„Nem baj, ha ÜTIK A Huthot, őt ez élteti” - Dezse-Zelenka Dóri | Hotel Lentulai

Dezse-Zelenka Dóri volt a Hotel Lentulai vendége.

Tizenegymilliárdos versenyhivatali rekordbüntetése és az ügyészségi nyomozások miatt a kormány áldozatának tartja magát a milliárdos nagyvállalkozó. Arra jutott, akár pénzzel is támogatja az ellenzéket.

***
A Mandiner Reakcióval hétről hétre igyekszünk elmagyarázni fontos (itthoni és külföldi) közéleti ügyeket közérthetően és lényegre törően. Célunk, hogy néhány percben vázoljunk a Mandiner felületein egyébként bővebben és alaposan is kifejtett, bemutatott témákat. Az előző részeket itt és itt lehet megtekinteni, a mostani, harmadik részben Bige László milliárdos közeledését mutatjuk be a baloldalhoz, illetve újabban Márki-Zay Péterhez.
Nyitókép: MTI