Az Index arról írt péntek reggel, hogy szerződés bizonyítja, hogy eladnák a Városházát, amelyben már meg is bíztak egy ingatlanközvetítő céget, hogy vevőt keressen Budapest Főváros Önkormányzata valószínűleg egyik legértékesebb ingatlanára. Karácsony Gergely az ATV-ben reagált a vádakra, szerinte sem döntés nem született a Városháza értékesítéséről, de „annak érdekében lépéseket sem tett a Fővárosi Önkormányzat, így arra megbízást sem adott”.
Szerintem nincsen ilyen ügy”
– mondta a főpolgármester az ATV Egyenes Beszéd című műsorában. Szerinte az Index egy olyan szerződést hozott elő, amit nem ők kötöttek. „Nem tervezzük eladni a városházát, éppen ellenkezőleg, folyamatosan felújítjuk” – szögezte le.