Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Most egyszerre két miniszterelnök-jelölt is a frakciójába kíván beülni.

„Az meg egyenesen Guinnessbe való, hogy van egy pártként bejegyzett szervezet, amire önállóan még soha élő ember nem szavazott (nem, nem a KDNP: arra 1947-ben, 1990-ben, 1994-ben is frakciót érő szavazatmennyiség érkezett), viszont most egyszerre két miniszterelnök-jelölt is a frakciójába kíván beülni.
#víziókprogramokversenye”
Nyitókép: mindenkiszamit.hu