
Csárdi Antal betegségre hivatkozva nem vitázott Böröcz Lászlóval, majd kiment egy tömegrendezvényre
2021. szeptember 27. 14:07
„Ha valaki egy ilyen apró ügyben sem egyenes, mit várhatunk tőle komolyabb helyzetekben?” – tette fel a kérdést Böröcz.

Közösségi oldalán számolt be arról Böröcz László, hogy csütörtökön hívták: Csárdi Antal betegség miatt nem tud részt venni közös vitájukon. A Fidesz frakcióvezető-helyettese szerint később jött a meglepetés.
Pénteken egy másik műsorba mégis csak el tudott menni Képviselő úr”.
Elmondta azt is, hogy Csárdi Antal ezután péntek este egy tömegrendezvényre is kilátogatott. Ez az esemény egyébként a globális klímasztrájk volt, Csárdi közösségi oldalán is posztolt arról, hogy részt vett a tömegrendezvényen.
Ha valaki egy ilyen apró ügyben sem egyenes, mit várhatunk tőle komolyabb helyzetekben?!”
– tette fel a kérdést Böröcz László.
Nyitókép: MTI/Szigetváry Zsolt
Összesen 22 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
masikhozzaszolo
2021. szeptember 27. 18:55
Beteg leszek attól, hogy Böröcz-el vitázzak. Ez világos, nem?
Válasz erre
2
0
Amerigo
2021. szeptember 27. 17:56
Csárdi "zőccség" beszállítója moslékellenzéknek.
Az I. kerületben azt sem tudják, hogy létezik.
Válasz erre
2
0
zakar zoltán béla
2021. szeptember 27. 17:42
kofa pofa
Válasz erre
2
5
olajfa1
2021. szeptember 27. 15:59
HAZUDTUNK REGGEL ÉJJEL MEG ESTE!
Csárdí Antal is!
Válasz erre
6
0







