Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

Egyszerűsítsük le a dolgot, hogy a kevésbites fideszes is megértse.

„A norvég pénz. Egyszerűsítsük le a dolgot, hogy a kevésbites fideszes is megértse. Képzeljük el, hogy a gazdag rokon segíteni akar a szegényen és pénzt ajánl neki. Kiköti azonban, hogy a pénzt csak a gyerekei táplálására, fejlődésük elősegítésére fordíthatja. Nem költheti magára, italra, cigire szòrakozásra. Erre a szegény rokon felháborodottan tiltakozik és bíròsággal fenyegetőzik. Az aljas Fidesz rezsim pontosan ez utòbbit teszi.”
Fotó: MTI/Beliczay László