„A miniszterelnöktől nem várunk igazából semmit” – Orbán Viktor ismét megszólalt a Szőlő utcai botrányról (VIDEÓ)

A volt kormányfő a Hír Tv-nek adott exkluzív interjút.

„Sokmillió magyar nevében mondom: köszönjük!” – üzente a kormányfő.

Közösségi oldalára posztolt videóban mondott köszönetet Orbán Viktor a „mindennapok hőseinek”: a pedagógusoknak, az orvosoknak, az ápolóknak, a mentősöknek, a rendőröknek, az édesanyáknak, és áruszállítóknak, a bolti alkalmazottaknak, a gyári dolgozóknak, a gazdáknak, amiért
„Sok millió magyar nevében mondom: köszönjük!” – zárta videóüzenetét a magyar miniszterelnök.
Nyitókép: Orbán Viktor Facebook-oldala