Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

A „bayerzsóti” nem politikus, hanem újságíró!

„Bayer Zsolt csúnyán beszél, káromkodik, jajj, a »bayerzsóti«! Olvasom ezeket a kommenteket, amikor számon kérem az ellenzéki politikusoknak csúfolt, zs-kategóriás politikai valóságshow-szereplőkön a mocskolódást.
Hölgyek és urak, a »bayerzsóti« nem politikus, hanem újságíró!
A »bayerzsóti« nem a Parlamentben hányja az epét, nem mocskolja össze az Országházat. Nem emberek által megválasztott képviselő vagyok.
És zárójelben teszem hozzá: a »bayerzsóti« »tótavéhez« képest csak egy szavalóversenyre készülő kisiskolás.”
Nyitókép: MTI/Szigetváry Zsolt