Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Pörög a Gyurcsány-show.

„OK, ne is legyen! Ugye akkor kin röhögnénk? De kérlek, legyél okosabb mint Széldetti és ha szelfikamerába nyafizol transzparenssel, legalább annyi eszed legyen, tükrözöd a képet, vagy ha nem megy, fordítva írd föl. Pörög a Gyurcsány-show.
!!!
MEN
ZSEL
DNESC
!!!”
Nyitókép forrása: Facebook