Magyar Péter nagy próbatétele: az első 100 nap, ami mindent megváltoztathat

Antall József, Horn Gyula, Orbán Viktor, Medgyessy Péter vagy Gyurcsány Ferenc példáját követi az új kormányfő?

„A kormánypárti firkászok szerint ez azt mutatja, hogy proli vagyok” – vonta le a következtetést a Jobbik elnöke.

Jakab Péter a Facebook-posztjában azt írja, a „fideszes média kiakadt azon, hogy tegnap épp azt ettem, amit sokan mások is ebben az országban: parizert”.
A bejegyzésében a Jobbik elnöke kifejti: „a kormánypárti firkászok szerint ez azt mutatja, hogy proli vagyok. Ezek szerint azt még nem is látták ezek a kis ínyencek, mit esznek azok, akiknek parizerre sem futja, vagy mondjuk egy átlag magyar kórházban várják a felépülést margarinos kenyérrel párizsi nélkül.”

Ezek után támadásba lendül a pártvezér, és szerénységet kér a „kaviárzabáló elkényeztetetett fideszes úrigyerekektől”.
„Pedig talán hasznos lenne megismerkedni a jachtos, drogos partik után a magyar valósággal is. Úgyhogy kedves kaviárzabáló elkényeztetetett fideszes úrigyerekek, kicsit több szerénységet, ha már a kormányotok a magyarok többségétől épp ezt várja el a húsospultnál” – véli Jakab.