Rotyog a paprikás krumpli: Németh Szilárd HELYRETESZI a globalistákat (VIDEÓ)

Termőföldtől az étkezőasztalig. Németh Szilárd elárulta, mitől finomabb az étel, ha az nem brüsszeli, hanem magyar recept alapján készül.

Az emberi élet továbbra sem játék, az időseket pedig nem lehet ekkora kockázatnak kitenni!
„Ne veszélyeztesse a pánikkormány az időseket – A hatvan év felettieket is csak az Európai Gyógyszerügynökség által jóváhagyott vakcinával oltsák!
A Nyugdíjas Szervezetek Egyeztető Tanácsa kifogásolta, hogy a kormány állítása szerint a rendvédelmisek és a sportolók oltására is hamarabb sor kerülhet, mint a nyugdíjasokéra. Az ellen is tiltakoztak, hogy az időseket, a klinikai tesztek tanúbizonysága szerint kisebb hatásfokú vakcinákkal kívánják beoltani. A Demokratikus Koalíció szerint a kormány nem teheti ki ilyen veszélynek az idősebb korosztályt. A DK hangsúlyozottan oltáspárti, de csak az Európai Gyógyszerügynökség által jóváhagyott vakcinával való oltást tartjuk elfogadhatónak. Az emberi élet továbbra sem játék, az időseket pedig, akik a legveszélyeztetettebbek közé tartoznak, nem lehet ekkora kockázatnak kitenni!”