„Tiszaújvárosban, Szerencsen és Tarcalon lesznek holnap hazánk vezető politikusai, vagy fogalmazhatnám úgy: a kormánymédia által legtöbbet támadott személyek. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy már most lejárató cikkekben hozzák idelátogatásuk hírét. Ennyi patás ördögöt még nem látott Borsod és Hegyalja egy helyen!” – írja Bíró László, a szerencsi időközi választás ellenzéki jelöltje a Facebookon.
„Nagyon büszke vagyok arra, hogy így felsorakoztunk »Góliát« ellen, mert ennél szimbolikusabban nem is üzenhettünk volna a Fidesznek: mi az összefogás és nem a megosztottság, a szeretet és a nem a gyűlölet pártján állunk. Nem tudnak éket verni közénk, nem tudnak éket verni közém és közétek, a választók közé sem – pedig 2 hónapja ezen dolgoznak a folyamatos lejárató kampányukkal” – folytatódik posztja.