Az antiszemitizmus nem szórakoztatás

Most azon kell gondolkodnunk, hogy olyan zenekar állhat színpadra, amely nyíltan dicsőíti a gyűlöletet, a népirtást, a civilek elleni erőszakot.

Elég volt!
„IGENIS VAN ...BŰNÖZÉS! Már Budapest szívében is lincselt, gyilkolt a túlerőben lévő horda, ezzel a késsel támadva a fegyvertelen magyarokra, a földön fekvőt is rugdosva és szúrva.
Karácsony Gergely lapít, a kormány szerint két hét alatt rendet tettek, ez a gyilkos pedig 35 évesen szabadulhat a wellness börtönből (közben meggazdagodva a strasbourgi kártérítésekből), s folytathatja.
Ezért is követel a Mi Hazánk Mozgalom inkább pl. szibériai bérrabtartást, valamint a strasbourgi bíróság joghatósága alóli kilépésünket! Szolidaritásunknak, tiltakozásunknak és követeléseinknek pedig utcai megmozduláson is hangot fogunk adni jövő héten, részletek hamarosan.
Elég volt!”