Figyelmeztetett a rendőrség: óriási a káosz Budapesten, beszakadt az úttest a Róbert Károly körúton

2026. április 20. 09:30

Két sávot lezártak az Árpád híd irányába.

2026. április 20. 09:30
Rendőrség

Csőtörés miatt két sávot lezártak a Róbert Károly körút egy szakaszán az Árpád híd irányába; az érintett útszakaszon a forgalom két sávon halad – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu oldalon.

A közlemény szerint Budapest XIII. kerületében lévő Róbert Károly körút 40. szám előtt csőtörés miatt az úttest beszakadt.

A helyszínt a BKK munkatársai körbezárták, a Fővárosi Vízművek szakemberei megkezdték a kárfelmérést – tették hozzá.

(MTI)

A nyitókép illusztráció: MTI/Donka Ferenc

 

 

Összesen 28 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
nemugatolmerkapol
2026. április 20. 13:09
Karigeri kimondta már, hogy Orbán személyesen ment oda kivéreztetni a vízvezetéket? Remélem kutyusok és transzneműek nem sérültek meg! Úristen, van egyáltalán 5G?
Válasz erre
5
0
nemugatolmerkapol
2026. április 20. 13:09 Szerkesztve
Adjatok egy lapátot Niedermüller Péternek!
Válasz erre
4
0
csapláros
2026. április 20. 11:38
Már előre el van különítva a vaskos prémium, amit ezért valaki a Városhzán fel fog markolni. Addig is Bivalybasznádról majd hoznak egy elbontott és a helyi bodzagyűjtők által még el nem hordott vasúti hidat a gödör fölé, hogy menjen a forgalom. Ha az is elsüllyedne, akkor jönne a honvédség műszaki hídvető alakulata... ja, az nem, mert azokat a műszaki egységeket a ruszkik már rég szétlőtték Ukrajnában...
Válasz erre
2
0
VeraMayer
2026. április 20. 10:32
Ha a Kétfarkú szivárvány színűre festhette volna ott az aszfaltot, akkor ez nem történik meg,
Válasz erre
8
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!