Lendvai Ildikó mostantól biztos még vastagabban támogatja Bütyköt

2025. december 21. 13:06

Ez igen, fiam, ügyes, magam is így csinálnám!

2025. december 21. 13:06
null

„Lendvai Ildikó mostantól biztos még vastagabban támogatja Bütyköt, miután utóbbi bezúzatott egy lapot.

Ez igen, fiam, ügyes, magam is így csinálnám!”

Nyitókép: Mandiner/Ficsor Márton

***

Ezt is ajánljuk a témában

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 39 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Héja
2025. december 25. 06:26
Gábor Ildikó néninek tényleg megadta.
Válasz erre
0
0
Szuperszig
2025. december 21. 20:57
Ezek a volt mszmp-s múmiák miért nem tudnak békés nagypapák/nagymamák lenni, megőrizve az aműgy is szarrá gyalázott arcukat?
Válasz erre
7
0
states-2
2025. december 21. 19:32
Idézni csak pontosan, szépen, ahogy a veres csillag megy az égen: vastagról és keményről ábrándozik a kivénhedt komcsi gázárszagértő cenzor.
Válasz erre
7
0
statiszta
2025. december 21. 18:21
Összenőtt ami összetartozik... Polos fehér inge alól örökölt ÁVÓ-s pufajka kandikál ki.
Válasz erre
13
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!