A bajnaisták legfőbb problémája az volt, hogy miért Roszatom, miért nem Westinghouse

2025. november 08. 11:40

Gondolom, most boldogok.

2025. november 08. 11:40
null

„Amikor 2014 elején a paksi bővítés ellen tiltakoztunk, a bajnaisták legfőbb problémája az volt, hogy miért Roszatom, miért nem Westinghouse. Gondolom, most boldogok.”

Ezt is ajánljuk a témában

Nyitókép: ATTILA KISBENEDEK / AFP

***

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 26 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Héja
2025. november 09. 07:10
Schifi helyében paksi tiltakozásukra nem hivatkoznék. Ostobaság volt (pártja azóta meg is szűnt).
Válasz erre
5
0
pandalala
2025. november 08. 18:28
A Paks II -höz nem sok köze van ... ( Újjonan épített Atomerőműveket 30 évig csak az erőművet gyártó cég fűtőanyagával szabad üzemeltetni ) Az SMR reaktorok kapcsán meg, már van élő együttműködési szerződés az amcsikkal ... Ugyanazon lengyel cégen keresztül, amelyik a lengyeleknél is épít majd SMR(eke)t ....
Válasz erre
2
0
balbako_
2025. november 08. 18:07
Roszatom + Westinghouse ez utóbbi 2028 után. Ez a pontos szöveg.
Válasz erre
3
0
Mátyás01
2025. november 08. 18:03
Schifferrel nem vagyok egy platformon, ennek ellenére elég jól látja a világot. Pl: youtu.be/sR1SWvUFies
Válasz erre
4
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!