Egy normális világban, egy normális értékrendű országban a „magyar Zelenszkij” egy dicséret lenne

2025. július 07. 07:41

Mint mondjuk az „ukrán Kossuth”.

2025. július 07. 07:41
null
Pottyondy Edina
Facebook

„Egy normális világban, egy normális értékrendű országban a »magyar Zelenszkij« egy dicséret lenne. Mint mondjuk az »ukrán Kossuth«.

Vagy mint amikor Orbán Viktor Nagy Imrét nevezte a magyar Zelenszkijnek. Legközelebb mivel fogja sértegetni az ellenzéket a kormánypropaganda? Hogy nem tudnak lopni? Hogy nem a saját zsebükre akarnak kormányozni?”

Nyitókép forrása: Pottyondy Edina Facebook-oldala

***

Ezt is ajánljuk a témában

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 127 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
sohoto
2025. július 08. 09:40
Végtelenül ostoba ez a nő. Szerinte a véreskezű diktátor Zelenszkij, aki ukránok ezreit küldte akaratuk ellenére az értelmetlen halálba, törölte el a demokráciát és tette tönkre Ukrajnát, az Kossuthoz hasonlítható. Szerinte Magyarországon is ilyen hazaáruló pszichopatákat kellene hatalomra juttatni, akik ugyanazt tennék Magyarországgal, mint Zelenszkij Ukrajnával. Amit persze ő nem is akar látni és észrevenni.
dryanflowd-
2025. július 08. 01:28
B_kanya 2025. július 07. 15:33 "Tehát, ugye... a történelem bizony nem ért véget: "hol háború, hol katonai művelet")
tésztagyári szakmunkás
2025. július 07. 22:53
Potyadék, te sosem voltál komplett!
Graf
2025. július 07. 21:21
Továbbra is az a véleményem: :forduljon meg benned a lóf@sz Pottyondi...
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!