Nem kell óvatoskodni a prolizmussal!

2025. június 27. 12:39

Minden egyes Kapu Tiborról szóló hír alá nyugodtan kommenteljétek oda „az én adomból” szöveg után, hogy ennyi pénzért embert is küldhettünk volna az űrbe!

2025. június 27. 12:39
null

„Nem kell óvatoskodni a prolizmussal!

Minden egyes Kapu Tiborról szóló hír alá nyugodtan kommenteljétek oda »az én adomból« szöveg után, hogy ennyi pénzért embert is küldhettünk volna az űrbe!”

Nyitókép: Kapu Tibor Facebook-oldala

***

Ezt is ajánljuk a témában

***

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 11 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
vérgőz
2025. június 28. 07:02
ennyi pénzért mennyi stadiont lehetett volna építeni!!!
Válasz erre
0
0
altercat1
2025. június 27. 16:17
A pesti prolinál nincs okosabb hülye, mert ő tudja, hogy csíp a poloska...
Válasz erre
10
1
RigbyMordecai
2025. június 27. 15:08
Én most inkább a mindenszaristákat lőttem volna fel ... A mi adónkból. Egy szoftverhibás rakétán... (á, nem is, csak hogy lássanak világot...:) Tibit csak később, már a békésebb, biztonságosabb időkben, amikor már szétoszlott az ürszemét is...
Válasz erre
14
0
lofejazagyban-2
2025. június 27. 14:32
lehet, hgy Ambrózy proli, de hát a baloldal szereti a prolikat! És a belpesti értelmesség az elmúlt 50 évben mindent megtett midenféle mozgalmakban és irányzatokban, hogy magát a lumpenproli szellemi és erkölcsi szintjére küzdje.
Válasz erre
18
1
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!