Mráz Ágoston Sámuel üzent Török Gábornak: Felháborító, határozottan visszautasítom, várjuk a bocsánatkérését!

Nem akárhonnan „reklámozták” a Mandiner műsorát.

A szókimondó rapper Puzsér Róbertet és Magyar Pétert is megemlíti, a klipben pedig rövid időre Ábrahám Róbert is feltűnik.

„Nem láttam át a pénzfelhőn” – ezzel az üzenettel tért vissza Dopeman, aki újabb fejezetet nyitott a Majkával folytatott, évek óta húzódó „rapháborúban”. A két zenész közti konfliktus újabb állomása lehet a Dikhtatura című új Dopeman-dal, amely szellemesen forgatja ki Majka Csurran, cseppen című kormánykritikus dalát – írta meg a Blikk.
A Dikhtatura című dalban a zenész öccsével, Pityinger Péterrel (KicsiDope) együtt fogalmaz meg újabb kritikus üzeneteket a riválisa felé.
A szókimondó rapper új dalában Puzsér Róbertet és Magyar Pétert is megemlíti, a klipben pedig rövid időre Ábrahám Róbert is feltűnik.

A videót itt tekintheti meg:
Nyitókép: Mandiner/Földházi Árpád
***