Cseh Katalin gusztustalanul beletörölte a lábát a húsvétba

2025. április 22. 06:10

A posztban benne van minden, ami miatt tavaly elzavarták a Momentum politikusait Brüsszelből.

2025. április 22. 06:10
null
Csépányi Balázs
Csépányi Balázs
Magyar Nemzet

„Amikor már azt hittük, hogy talán elmúlik az ünnep baloldali provokáció nélkül, Cseh Katalin gondoskodott róla, hogy ne így legyen.  Többször leírtuk, hogy a tavalyi választáson nagyon csúnyán leszerepelt Momentum az LMBTQ-témát meglovagolva igyekszik magát láthatóvá tenni, hogy legyen esélye bejutni a parlamentbe a 2026-os választáson, mert a jelenlegi mérések szerint meg sem közelítik a bejutási küszöböt. Úgy látszik nem sokat javított a helyzetükön a tüntetéssorozat, amellyel káoszt okoztak Budapesten, még erősebb lépésre volt szükség.

Cseh Katalin gusztustalanul beletörölte a lábát a húsvétba és a magyar hagyományokba. Vérlázító posztja önmagáért beszél:

»Húsvéthétfő van. Vagy, ahogy mi nők hívjuk: a nap, amikor megint el kell tűrnünk valamit a „hagyomány” nevében. Tudom, nem leszek népszerű, ha ezt mondom, de... nem, nem muszáj locsolni. Vannak hagyományok, amiket nyugodtan elengedhetünk. Nem minden hagyomány szép. Volt idő, amikor a nőknek nem volt joguk nemet mondani – se az első éjszakára, se a házasságra. Ezeket a hagyományokat elhagytuk. Ezt is el lehet. A húsvét lehetne a tavasz ünnepe, a megújulásé, a közösségé – de nem szabad, hogy a nők kéretlen szertartások áldozatai legyenek. A nem az nem – húsvéthétfőn is.«

Ebben a posztban benne van minden, ami miatt a magyar emberek tavaly júniusban elzavarták a Momentum politikusait Brüsszelből.”

Ezt is ajánljuk a témában

Nyitókép: Facebook

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 30 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
recipratio
2025. április 22. 08:39
piramis-2 Tátott szájjal a faserdőben höhööö Másodfokon is pert nyert Cseh Katalin, a Momentum EP-képviselője és alelnöke, . A Fővárosi Ítélőtábla jogerős ítélete mondja ki: az origo.hu valótlanul állította, hogy „Újabb megdöbbentő részletek derültek ki Cseh Katalin uniós pénzügyi csalásáról”. . A Fővárosi Ítélőtábla jogerős ítélete mondja ki: az origo.hu valótlanul állította, hogy „Újabb megdöbbentő részletek derültek ki Cseh Katalin uniós pénzügyi csalásáról”. Rövid időn belül ez a második per, amit a Momentum politikusai megnyertek a propaganda sajtó ellen. Donáth Anna, a Momentum másik EP-képviselője nemrég számolt be róla, hogy végrehajtókat küldött a propagandára, mivel azok nem teljesítették a bíróság által kiszabott kötelességeiket Az ellenzéki politikusok az Orbáni családi haveri fideszes maffia briganti maffia ellen dolgoznak .nem a magyar nép ellen Szerintem tetováltasd a az arcodra a segg szót, és nincs több kérdési Ja! Hogy ami most van rajta az nem tetkó?😂
recipratio
2025. április 22. 08:34
Csépányi Balázs közpénzen kitartott fogyatékoshoz szóló propagandista rezsimhímringyó töröld meg a szád ,szaros ...igaza van Kunczénak , az Kuncze! Kuncze Gábor a fideszről: "A Fidesz-kormány olyan mint egy Méntelep, mert itt mindenki fedez valakit!" pontosan azok miatt szarabb hely ez a ország, mint lehetne, akik mindazokat zavarnák külföldre, akik nem hajlandók tapsikolni az ország kifosztásához és a jogtipráshoz. Érthető amúgy, hisz nekik ott esélyük sem lenne, ezért próbálnak megszabadulni a náluk okosabb, tanultabb és műveltebb embertársaiktól. Nyilván, hiszen odáig nem terjed a korlátolt elméjük,No, hát a locsolkodás se nem keresztény hagyomány, se nem specifikusan magyar, dŐsi pogány eredet: A locsolás a tavasz beköszöntéhez, a természet újjáéledéséhez és a termékenység ünnepléséhez kapcsolódik még nagyon régi sem, ja meg a nyuszika tojja a tojást.höhöö Nehogy már egy senki mondja meg,hogy ki hova menjen,arra azért ügyeljünk!
llnnhegyi
2025. április 22. 08:34
Cseh Katalin Asszony, amazon a lakodalmában csak egy népszokást elevenített fel. Bűbájos,aranyos volt!
Obsitos Technikus
2025. április 22. 08:27
Bezzeg amikor sakálrészegen bolyongott a saját lakodalmán az asztalok alatt, az az öntudatos nőiesség megnyilvánulása volt.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!