Rombolni, rombolni, rombolni, ez a cél

2025. február 07. 16:19

Szerintem elég ebből!

2025. február 07. 16:19
Orbán Balázs
Orbán Balázs
Facebook

„»A hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát.« Így járnak azok a médiumok is, amelyek álhírek és álnarratívák gyártásával próbálnak oktatási intézményeket ki- és felhasználni saját politikai céljaik megtámogatására. A tények, következmények pedig egyáltalán nem érdeklik őket – rombolni, rombolni, rombolni, ez a cél. Szerintem elég ebből! Érdemes a két kari vezető közös közleményét elolvasni.”

Kapcsolódó: 

Ezt is ajánljuk a témában

Nyitókép: Facebook

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 7 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Picnic Niki
2025. február 07. 17:44
RÉSZBEN FEL KELL FÜGGESZTENI PAKS2 ÉPÍTÉSÉT EGY BEOMLOTT GÖDÖRFAL MIATT KÖZEL 300 MILLIÓS KERETMEGÁLLAPODÁST KÖT MÉSZÁROS LŐRINC CÉGÉVEL A PAKS II. ZRT. Lesz ebből valaha is vmi?
kokrowatz-0
2025. február 07. 17:33
jobb ellopni, mint lerombolni, igaz, szuborbán?
Finale
2025. február 07. 16:35
Addig ami ezek a mediumok nem lesznek komolyan megbuntetve,addig ezt fogjak csinalni. Es lehet itt "eleg ebbolt" kialtani,ez nevetsegesen keves.Ha valoban eleg akkor legyen itt medium vagy ujsag megszuntetve. Jaa egybekent a youtub problema nelkul egyik percrol a masikra!! beszuntette a Pesti Sracok mukodeset. Mi meg itt udvariaskodunk mint a jolnevelt urifiuk.
synthetic
2025. február 07. 16:27
Ezt csinálja a felcsúti törpe diktátor és sleppje.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!