„A cukrászda korrigált, nem használja már az arcmásomat, én pedig levettem az aránytalanul kemény hangú posztot. Utóbbiért elnézést kérek tőlük! Viharos időszakban vagyunk, kevesebb indulatra és több türelemre van szükségünk, sokat tanultam ebből magam is” – írta Majka vasárnap a Facebook-oldalán.
Hozzátette, „legyen (maradjon) a »Bindzsisztán szó« közkincs, látom és elfogadom az igényt, azonban azt kérem, hogy az arcomat a hozzájárulásom nélkül továbbra se használja senki. Főleg ne a politikusok. Se Budapesten, se Hódmezővásárhelyen. Már csak az ikertestvérem miatt sem.”