A Facebook-posztban a Szolnoki Városüzemeltetési Kft. kifejezi meglepetését és sajnálatát az incidens miatt, és kijelentik, hogy nem gondolták volna, hogy egy vidéki csapat látogatása ilyen súlyos következményekkel jár. „A gyerekekkel érkező felügyelő viselkedése semmilyen körülmények között nem elfogadható. A gyermekbántalmazás minden formáját elítéljük!” – írták.
A posztban továbbá közölték, hogy rendőrségi feljelentést tettek.
A Szolnoki Rendőrkapitányság a megerősítette, hogy ismeretlen tettes ellen nyomozást folytatnak garázdaság vétségének gyanúja miatt, de a nyomozás érdekeire való tekintettel további információkat nem közöltek az ügyről.