
Másik bejáratot kénytelen használni a virágbolt – egy autó ugyanis átrendezte (kéretlenül) a kirakatot
2024. október 22. 21:49
Nem kell félni, az üzlet továbbra is nyitva van.

Nyitóképen: A kirakatot átrendező autó (középen). Forrás: TikTok-képernyőfotó
Hétfő este 2024.10.21.-én egy sajnálatos autóbaleset érte a kispesti Edit virágüzletet, saját szavaikkal élve
kéretlenül is kaptunk egy kirakatrendezést.
Közösségi oldalukon jelezték: személyi sérülés nem történt, de az üzlet és a kirakat, valamint az árukészelet megsérült/megsemmisült.
A károk helyreállításáig az üzlet oldalsó bejáratát tudják használni, mert a helyreállítási munka alatt az esetlegesen lehulló darabok veszélyt okoznak.
Közölték: az üzlet természetesen nyitva tart és várják minden kedves vásárlójukat.
Az esetről készült videófelvételt itt tekintheti meg:
Összesen 1 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Dominik
2024. október 23. 05:49
ez Émilien a taxi filmekből?
Válasz erre
0
0







