Mindez viszont még feltételes módban van.
Valóban, és ezt érdemes is hangsúlyozni. Bár 2010 óta folyamatosan igyekszem minisztériumról minisztériumra járva, gazdasági szereplőkkel tárgyalva Kertvárosért dolgozni, ha most nem hatalmaznak fel a helyiek, akkor valószínűleg hiába fognak megnyílni előttem az ajtók.
Akkor tudom megvalósítani, amit kitárgyalok a kertvárosiaknak, ha megbíznak azzal, hogy a képviselőjük legyek. Ezért lenne fontos félretenni a pártpolitikát.
Én nem egy pártot képviselek, hanem az összefogást a Kertvárosért! Azért vagyunk közösségben a Fidesz-KDNP-vel, mert az értékrendünk hasonló, és mert hisszük, hogy ha összefogunk, az Pécsnek, Kertvárosnak és a 15-ös választókörzetnek is jó lehet.