Bár előtte csak futólag találkoztunk az EP vitán és sok dologról biztosan nem gondolkodunk egyformán, de szó nélkül segítő kezet nyújtott, ami tényleg nagyon jól esett. És higgyetek nekem, tényleg nem a pénz a lényeg, hanem a támogatás. Ő már tudja, milyen az, amikor valakit megtapos a hatalom, sőt a saját szövetségesei is, de nem tudták kiölni belőle az emberséget. Péterrel, barátaival, random vásárhelyi emberekkel átbeszélgettünk, átröhögtünk egy nyári éjszakát, kóstoltunk finom borokat és imádtuk minden percét. Köszi Péter!
Ui: Még azon is elgondolkodtunk a párommal, ha Lázár János olcsón megszámítaná az ottani házát és elköltözne valamelyik összelopott milliárdos kastélyába, akkor simán odaköltöznénk valami fasza kínai hitelből”.