Nem véletlen vágtad le a »vágatlan hangfelvétel« elejét, és emeltél ki számodra kellemetlen mondatokat, megváltoztatva az időrendi sorrendet is. Hiszen ha bennehagyod, akkor kiderül, hogy mindvégig igazat beszéltem, amikor elmondtam, hogy nem egyedül voltál. Vártatok rám, Robi! Elő volt az egész készítve. Te vetted a hangot, ő vette a képet.
Az volt a terved, hogy megbeszélés helyett magadat felszívva, nagyobbnak, erősebbnek, és brenkóbbnak mutatva, mint ami vagy, beleállsz az arcomba, lefenyítesz, majd közvetlen közel lépve, magadat kihúzva, agresszíven szótagolva megszégyenítesz, és én majd – félve attól, hogyha bármit teszek vége a pályafutásomnak – úgyse merek majd semmit tenni, csak állok ott befenyítve, és a trollfarmod ezt a felvételt majd felpajolja a Redditre, tovabb építve a hamis »gangster and gentleman« kultuszod. A számításod azonban – mint oly sokszor – ezúttal is hibásnak bizonyult. Ahogy az egyik nagy ember idézte egy másik nagy embertől: “mindenkinek van egy terve, amíg szájon nem verik”
Ekkor döntöttetek úgy a háttércsapatoddal, hogy kis kozmetika után ez a póz is jó lehet, és az áldozat szerepében is kijöhetsz győztesen a kellő propaganda támogatással a hátad mögött. Hiszen te is, én is tudjuk, hogy a jobb és baloldali média között annyi különbség van, ha oda akarnak csapni, hogy az egyik legalább felvállalja ezt, míg a másik hazudozik, ahogy azt te is teszed évek óta.