
Szürreális jelenet: odalépett a pirosnál az autóhoz egy gyalogos, majd ököllel kezdte verni a sofőrt
A gyalogos vélhetően azon háborodott fel, hogy az autó vezetője néhány méterrel korábban rádudált, ugyanis az úttesten sétált át.

Nyitókép: police.hu
A Kaposvári Rendőrkapitányság garázdaság vétség gyanúja miatt folytat nyomozást ismeretlen tettes ellen.
Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:
Valami nagyon nem stimmel: ezért beszél mindenki még mindig Orbán Viktorról

Több fényképet is megosztottak arról a férfiról, aki még május végén lépett oda egy autóhoz a piros lámpánál Kaposváron, a Szent Imre és a Sommsich Pál utcák kereszteződésében, majd ököllel ütni kezdte annak sofőrjét.
Az elkövető vélhetően azon háborodott fel, hogy
az autó vezetője néhány méterrel korábban dudálással fejezte ki rosszallását az úttesten átkelő gyalogossal szemben
– számolt be a Budapesti Autósok.
A rendőrség várja mindazok jelentkezését, akik az eseménnyel vagy a felvételen látható személlyel kapcsolatban információval rendelkeznek.







