– fogalmazott a polgármester-jelölt, aki szerint annak ellenére, hogy Pikó azt ígérte, a hajléktalanellátókkal való jó kapcsolatát kihasználva kezeli majd a problémát, – azon kívül, hogy „kitömte őket kerületi pénzzel” – semmi nem történt. Sőt a helyzet sokkal rosszabbá vált.
Közterületen élnek a hajléktalanok.
Én azt nem látom egy korszerű ellátási modellnek, amikor a hajléktalanok kénytelenek az utcán élni” – hangsúlyozta a politikus, majd kifejtette, hogy ez az állapot sem a hajléktalanoknak, sem pedig a józsefvárosi embereknek nem jó.