bizonyítottan fokozza az egészséget és a hosszú élettartamot.
Ismertették, hogy a mediterrán étrend követői vörös húsokat csak alkalmanként esznek, valamint a tejtermékeket és a baromfit is mértékkel fogyasztják. Az erősen feldolgozott vagy hozzáadott cukrot tartalmazó élelmiszereket pedig általában kerülik.
Kutatók és dietetikusok szerint ennek a diétának a hosszútávú követése növelheti a hosszabb, egészségesebb élet esélyét. Számos tanulmány szerint csökkenti a szívbetegségek és a 2-es típusú cukorbetegség kockázatát, miközben potenciálisan lassítja a kognitív hanyatlást, de segít segít leküzdeni a krónikus gyulladásokat is.