„Hát nagyon röhögtem azon, ahogy Pottyondi Edina megsorozta ezt a két díszmadarat. Akik még a saját meg nem született gyermeküket is képesek voltak arra használni, hogy lájkokat, meg főleg politikai tőkét kovácsoljanak belőle. Meg szaporodjon má’ a magyar mottó alatt még nemzeti színű szalagot is biggyesztettek rá. Mondjuk, ha az igaz, amit Edina mondott, hogy ezek ketten még soha életükben nem végeztek semmilyen tisztességes munkát, csak abból éltek, hogy »politikusként« ügyesen hülyítik a népet, – Dórika rongyos havi 3 milláért melegszik a Horthy szobor lábainál a parlamentben, Elődke meg 2,5 millát zsebel havonta –akkor egyértelmű az is, hogy számukra mi a gyermekvállalás legfőbb motivációja.
Egyszer egy magyar érsek – hadd ne írjam le a nevét – azt mondta, hogy a muzulmán emberek nem szerelemből csinálnak gyereket és nem is azért, mert számukra érték a gyermek, hanem kizárólag azért, mert náluk ez a d*sihád része. Vajon miért van az, hogy ezt az agyament érvelést a fotó alapján hirtelen elkezdtem érteni? No és az, hogy ezek után Novák Előd most a magyar nemzeti nemzőkedv növelése végett még kismama-szépségversenyt is tervez, annyira groteszk, hogy tényleg csak az Addams Family-ben bírom elképzelni!