Nagy Ervin az egyik szereplője volt az RTL Sztárbox című műsorának. Ez egy olyan show, amikor ismert emberek verekednek egymással. Nagy Ervin ellenfele Árpa Attila volt. A két versenyző más és más taktikát választott, már ami a mézkőzés előtti kommunikációt illeti. Árpa higgadt volt és az ellenfeléről kulturáltan beszélt. Ezzel szemben Nagy Ervin természetesen arcoskodott, ahogy mindig is arcoskodni szokott.
Az összecsapás nem sokáig tartott, mivel Árpa Attila kb. másfél perc alatt kiütötte Nagy Ervint.”
Nyitókép: MTI/EPA/Guillaume Horcajuelo