Figyelmeztet a virológus: van veszélyesebb a Covidnál!
Az évekkel ezelőtt rettegett Covid-vírus ma már valahol a nátha és az influenza között van félúton.
Komoly dilemma elé állította a szélsőjobboldali pártot, hogy megjelent náluk az oltásellenesek cézárja, majd vele együtt a gyülevész sereg.
A hétvégén csúcsosodott ki az oltásellenesek csoportja és a Mi Hazánk tanácsadója közt fűződött románc. Szakács Árpádról, Dúró Dóra országgyűlési képviselő tanácsadójáról régóta tudni lehetett, hogy mindent ellenez, ami a covid-elleni védekezést segíti.
Az íróból lett széljobbhoz csúszott mozgalmár a múlt hét végén a Lurdy Házban a Szkíta Egyesület megszervezésében tartott konferencián szólalt fel, ahol a megjelent pár tucat fős közönségseregnek mondhatta el álláspontját a világ dolgairól.
Az esemény kapcsán Szakács a közösségi oldalán azt írta, hogy „Magyarországon 40 féle mérget nyomnak a gyerekekbe”, míg Romániában nincsenek kötelező oltások. Szakács itt nem koronavírus-járványt megfékező oltásokra, hanem a csecsemőkorban kötelező oltásokra gondolt, mint például a torokgyík, a szamárköhögés, a tetanusz vagy a járványos gyermekbénulás elleni.
Viszont Magyarországon is durván emelkedik az autizmus, az idegrendszeri betegségek, az allergia és sok más mellékhatás, amelyek legnagyobb részét pont az oltás váltja ki”
– közölte Szakács, mellé természetesen semmiféle meggyőző orvosi bizonyítékot téve.
Dúró Dóra tanácsadója azon az állásponton van, hogy Magyarország az Európai Unió „legdurvább vakcinaterrorját” képviseli.
A Lurdy házban megtartott eseményen szavai szerint a jelenlévők beleláthattak abba, „mit tartalmaznak a biztonságos oltások és mennyi tragédiát okoz ezzel a kormány”.
Köszönet és hála a Szkíta Egyesületnek, ők vállalták azt az újabb küzdelmet, amelynek célja: Magyarországon is legyenek választhatók a gyerekkori oltások. Ezt én is minden erőmmel támogatom”
– fogalmazott Szakács.
Amíg csak egy kis csoport vakcinaellenes van hazánkban, még nincs is komolyabb probléma, azonban hogy egy parlamentbe bejutott párt alelnökének tanácsadója állít ilyeneket, már aggasztóbb.
Megkerestük a Mi Hazánk Mozgalmat, tudnak-e azonosulni a Szakács Árpád által elmondottakkal, mire a párt sajtófőnöke, Kisberk Szabolcs lapunknak annyit közölt, hogy Szakács Árpád az említett helyen 1956-ra emlékező beszédet mondott, illetve egy általa kiadott könyvet (Judy Mikovits: A korrupció pestise – Veszélyes-e az emberiség számára a védőoltás?) ismertetett, ami a Nobel-díjas Luc Montagnier virológus ajánlásával jelent meg.
Az pedig jogos kérdés lehet bárki részéről, hogy az Európai Unióban miért Magyarországon van a legtöbb kötelező oltás, miközben sok helyen a vakcinák választhatók”
– fogalmazott a Mi Hazánk sajtófőnöke, megjegyezve, hogy „ugyanakkor az orvostudományban sincs helye dogmáknak, az újabb kutatások, felfedezések kapcsán kibontakozó szakmai vitákat kell előnyben részesíteni”.
A konferencián pont ez történt, kritikus szemmel orvosok és jogászok beszéltek a gyerekkori kötelező oltásokról”
– jegyezte meg Kisberk Szabolcs.
Arra a kérdésre, hogy Dúró Dóra kívánja-e folytatni az együttműködést Szakács Árpáddal, mint tanácsadójával, a párt sajtófőnöke határozott igennel válaszolt. Megkérdeztük továbbá, hogy mi a Mi Hazánk álláspontja a kötelező oltások ügyében, melyre válaszul megtudtuk, hogy párt ezt a kérdést inkább a szakemberekre bízza.
Tabumentes, az igazságot bemutató vitát tudunk csak elfogadni a magyar emberek, különösen a gyerekek oltása esetében, ami sajnos a Covid-oltások ügyében nem valósult meg. A WHO pandémiaszerződése és a hozzá kapcsolódó dokumentumok elfogadása is azt vetíti előre, hogy a Big Pharma érdekeinek kiszolgálása felülírhatja az emberek megvédését egészségügyi kérdésekben is”
– közölte a párt sajtófőnöke.
Szakács Árpád nézeteiről mindent elmond, hogy a nemrég Nobel-díjjal kitüntetett Karikó Katalinra úgy hivatkozott közösségi oldalán, mint „a Kiskunlacházi Szűzanya”. „E szent falak között döntött úgy, hogy a kommunista diktatúra titkos ügynöke lesz, mára pedig Bill Gates bácsinak segít megmenteni a Földet a túlnépesedéstől” – írta Szakács Árpád.
Nyitókép: Mihazank.hu