A Letenye felé tartókat az ellenkező oldal belső sávjára terelték át, Budapest felé a külső sáv járható. A munkavégzés miatt a 211-es jelű Nagykanizsa/Gyékényes csomópont le és felhajtó ágát is lezárták. Helyette a 206-os jelű Nagykanizsa vagy a 219-es jelű Eszteregnye csomópont használható.
A 8-as főút Veszprém vármegyei szakaszán, a 75-ös km-nél lévő Városlődi-völgyhídon felújítási munkát végeznek. A félpályás lezárásnál jelzőlámpa szabályozza a forgalmat. A Duna magyar-szlovák határszakaszán, a Neszmély és Dunaradvány között újra közlekedik a komp.
A határátkelők zsúfoltak