Szoboszlai első angol bajnoki meccsének első pillanatában letérdelt a többi játékossal együtt

2023. augusztus 13. 18:27

Az egyenjogúság szimbólumaként.

2023. augusztus 13. 18:27

Szoboszlai első angol bajnoki meccsének első pillanatában letérdelt a többi játékossal együtt – az egyenjogúság szimbólumaként. Eddig azt hallgattuk kormányzati politikusainktól és szolgálóiktól, hogy magyar játékos »magyar gondolkodással« nem térdel le. 

A pillanatnyilag legtehetségesebb és legsikeresebb focistánk erről máshogy gondolkodik – úgy tűnik.”

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Gyere hozzánk podcastet készíteni!

Gyere hozzánk podcastet készíteni!
Tovább a cikkhezchevron

Ezt is ajánljuk a témában

***

Nyitókép: MTI/AP/DPA/Jan Woitas 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 99 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
solyomtomi-2
2023. augusztus 15. 09:54
"Ha Magyarországra jössz, tiszteletben kell tartanod a kultúránkat"
Válasz erre
0
0
kovacsodon
2023. augusztus 14. 22:57
Azért döbbenet, hogy Szoboszlai térdeplését balról támadják és jobbról védik.
Válasz erre
0
0
Kétes
2023. augusztus 14. 19:57
Hülye vagy Somogyi! Hozzáteszem, hogy Szoboszlai nem vett fel különböző mezt sem. Moilyen dolog ez te nagyonhülye somogyi!
Válasz erre
1
0
tapir32
2023. augusztus 14. 18:21
A Fidesz kormánynak köszönhetően Magyarország az EU-ban a legkevésbé antiszemita országok között szerepel, az antiszemitizmust folyamatosan monitorozó zsidó szervezetek felmérése alapján. NER 13 évében csökkent a legnagyobb mértékben a melegekkel szembeni előítélet, és nőtt a melegházasság támogatottsága.
Válasz erre
1
1
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!