Különösen, ha Finnországról van szó, hiszen ott lesz egy hosszú NATO-határ – mondta az Aftonbladetnek a hónap elején. Annak ellenére, hogy Orbán nyilvánvalóan hajlandó jóváhagyni a kérelmet.
„Nem vagyok Orbán Viktor, és nem úgy gondolkodom, mint Orbán Viktor, aminek örülök. Ő bármikor készen áll arra, hogy meggondolja magát. Akár politikai okokból, akár azért, hogy valakinek szívességet tegyen. De remélem, hogy nem teszi” – mondta Vadai.
Svédország és Finnország „már most sokkal jobb helyzetben van, mint a jelentkezésük előtt, mert