Pityinger László, alias Dopeman húsvét hétfőn is új videóval jelentkezett, amelynek a legfőbb témáját VV Zsolti, azaz Osváth Zsolt Tóth Gabi ellen irányuló kirohanása szolgáltatta. A volt villalakó úgy fogalmazott videójában, „nem az a baj, hogy az énekesnő fideszes, hanem hogy ezt hosszú ideig az ő szemébe is letagadta”, és emiatt, mint mondta, „Tóth Gabi a pofámba hazudott, hányok tőle”.
Dopeman először is azzal kezdte: a negyedik Fidesz-kétharmad után az ellenoldalnak önreflexiót kellene tartania, majd ezen gondolatmenetet továbbszőve azt mondta: Osváth Zsoltnak egyetlen problémája van, ami azonban nem csak rá, hanem az egész balliberális oldalra jellemző, mégpedig, hogy „ezek az ellenzéki formák piedesztálra helyezik magukat”. A rapper szerint VV Zsolti