Facebook-oldalán szólalt meg Gyurcsány Ferenc, a „Gyurcsány-fiókáról”, Mártha Imréről. Mint ismeretes, a fővárosi közműholding vezetője – akinek a vagyona több tízmilliárd forint lehet – Gyurcsányék bizalmasaként futott be nagy karriert, most pedig a luxuséletmódjával került be a napilapokba.
Mártha Imre kitűnő ember”
– kezdte a posztját a DK első embere. Kifejtette, hogy „általános szakmai, emberi bizalom övezte” amikor a baloldali kormány alatt vezette a Magyar Villamos Műveket. „Az utóbbi pár évben újra figyeltem mit csinál Budapesten. Amit tett, az elismerésre méltó.” „Tisztességes, felkészült okos ember.