Magyarország célkeresztben: így támadja Ukrajna sajtója a magyarok voksolását

Az ukrán sajtó példátlan támadást indított a minap zárult Voks2025 ellen. Cikkek sora próbálja meg lejáratni a magyar kormányt és megosztani a magyar társadalmat.

Az eddigi vezérigazgató, Dr. Szabó László más, kormányzati megbízatást kap.
A Közép-Európai Sajtó és Média Alapítvány kuratóriuma Kálmán Erikát, jelenlegi vezérigazgató-helyettest nevezte ki a Mediaworks Zrt. új vezérigazgatójává, valamint az igazgatóság elnökévé – írja az alapítvány közleménye. Dr. Szabó László, aki a járványhelyzet legnehezebb időszakában is hatékonyan irányította a cégcsoportot, más fontos kormányzati megbízatást kap.
A KESMA kuratóriuma Kálmán Erikát, a Mediaworks lineáris médiáért felelős vezérigazgató-helyettesét 2021. november 15-ei hatállyal nevezte ki a cégcsoport vezetőjévé. Az új vezérigazgató közgazdászként korábban magyar és nemzetközi vállalatoknál is vállalatszervezéssel és szervezetfejlesztéssel foglalkozott felsővezetői pozícióban, közel 10 éve médiapiaci területen dolgozik. Mint a közlemény fogalmaz, általános tapasztalata mellett kiválóan ismeri magát a Mediaworksöt: részt vett a cégcsoport korábbi akvizíciós folyamataiban, 2015-től pedig folyamatosan a menedzsment tagja.
A kuratórium megköszönte az eddigi vezérigazgató, dr. Szabó László munkáját, akinek a vezetése alatt felgyorsult a vállalat digitális képességeinek fejlesztése, növekedési pályára álltak meghatározó online médiumai, kiszámíthatóvá váltak a nyomtatott piacon meglévő pozíciói, valamint hatékonyabbá váltak az üzleti folyamatok. Mivel dr. Szabó László fontos kormányzati megbízatást kap, ezen feladatához a kuratórium sok sikert kíván – olvasható a közleményben.
Nyitókép: Facebook