Márki-Zay utalt arra, hogy a jövőben is szívesen elfogadja Bige Lászlótól a támogatást, s hozzátette, hogy telefonon egyeztetett az oligarchával, akivel viszont konkrét összegről nem beszélgettek. Márki-Zay szerint bár a kampány egészét nem fogja Bige finanszírozni, de, mint fogalmazott
lehetséges, hogy a kampánynak egy jelentős részét igen. Hogy ez a kampány költségeinek a tizede lesz vagy az ötöde lesz, ezt nem tudjuk mi”.
Az ellenzéki miniszterelnök-jelölt hozzátette: „nyilvánvalóan, hogyha egy általunk eltervezett nagyon erős, nagy kampány lesz, akkor valószínűleg egy kisebb részét fogja támogatni Bige László.”