Dobrev Klára kiemelte, az előválasztáson részt vett 600 ezer ember veszi majd fel a harcot a jövő évi választáson. A politikus gratulált minden egyéni jelöltnek. „Nélkületek nem lett volna előválasztás” – fogalmazott. „Számítunk rátok” – tette hozzá.
A DK képviselője külön köszönetett mondott a DK női jelöltjeinek, akik győzelmet arattak az előválasztáson, név szerint is kiemelve őket. „Gratulálok, hölgyeim! Változtassuk meg az országot együtt” – fogalmazott.
A politikus külön köszönetet mondott az előválasztáson elinduló miniszterelelnök-jelölteknek is. „Egy tisztességes versenyen vagyunk túl” – emelte ki. Reméli, a következő pár hét is ilyen lesz – tette hozzá.