Az állomásépület körül rendezik a területet, ahol új autóbusz-megállóhelyek, autóbusztároló-helyek, valamint buszforduló létesülnek. Mindezek mellett számos P+R és mozgáskorlátozott parkoló, B+R, K+R parkoló, taxiállomás kerül kialakításra, ezzel megteremtve az akadálymentes kapcsolatot a különböző közlekedési módok között. A vasútállomás déli oldalán szintén megvalósul egy új P+R parkoló, amelynek megközelítését segíti egy új, épülő körforgalmi csomópont.
A vasútállomástól nyugatra új összekötő út is épül.
Az Octogon megírta: a vasút fölött közúti felüljárót adnak át, valamint az elkerülő út északi szakaszán új körforgalmi csomópont épül. Az új körforgalmi csomópontból a Móricz Zsigmond utca felé ágazik ki az állomási bekötő út. Az új nyugati elkerülő út kiépítésével, valamint a rakodó külterületre történő kihelyezésével, és az ahhoz vezető közvetlen kapcsolattal a belterületi övezet tehermentesíthető a rakodót kiszolgáló teherforgalomtól. A meglévő gyalogos peronaluljárót meghosszabbítják az újonnan kialakítandó déli P+R parkolóig, aminek átadását követően a Szent István út és a Móricz Zsigmond utcai rossz állapotú gyalogos felüljárót elbontják, írják.