„Persze, itt is az mRNS lesz a kulcsszó” – tette hozzá.
A délelőtt folyamán a kutatónő megtekintett egy, a professzor által végzett szívműtétet és részt vett a 4 egyetem klinikai járványelemző munkacsoport mai ülésén is.Végül Semmelweis Ignác 200. születésnapja alkalmából készített ezüst emlékérmet ajándékozott számára a Semmelweis Egyetem rektora „a pandémia elleni harcban való kimagasló tudományos teljesítményéért”.
„Kedves Katalin, köszönjük, hogy meglátogattál minket, bármikor szívesen látunk! Örülünk, hogy a jövőben együtt dolgozhatunk!” – zárta posztját Merkely Béla.