
Így növekedett az ápolók száma a magyar egészségügyben
2021. május 12. 10:50
Egy ábrán az ápolók számának alakulása 2011 és 2018 között.

Az Állami Egészségügyi Ellátó Központ adatai alapján közölt ábrát az MTI az ápolók számának alakulásáról a magyar egészségügyben 2011 és 2018 között. A grafikonról világosan kiderül, hogy a tárgyalt időszakban az alapnyilvántartásban szereplő ápolók száma folyamatosan növekedett.
Kép forrása: MTI
Összesen 48 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
catalina9
2021. május 13. 15:27
Így növekedett az ápolók száma a magyar egészségügyben"
emelkedett?? én azt hittem, hogy Orbán elüldözte őket...
de most már értem, miért hánynak epét a libsi sekélymagyarok....megint beégtek....
Válasz erre
2
0
civis72
2021. május 12. 20:28
szegény moslékok
Válasz erre
0
1
Mátyás01
2021. május 12. 15:01
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20201205/ennyit-keresnek-az-apolok-magyarorszagon-460514
Válasz erre
0
0
Megtalálta
2021. május 12. 12:46
Az ki van zárva, mert nem tudom!
Válasz erre
10
1






