A műsorvezető egy reggeli rádiós műsorban fejtette ki gondolatait a témával kapcsolatban – írja az Index.
„A védettségi, vagy oltási igazolványokról sokat nem tudni. Egyelőre az is kérdéses, hogy mire lehet majd használni, így jogosan merülhet fel a kérdés, hogy minek van egyáltalán? És minek küldenek ki belőle kettőt is, ha úgy van? Mennyit keres valaki ezeken a plasztikkártyákon megint. Kiküldtek egy olyat, ami három hét múlva lejár. Igazán megéri előállítani. Azt se tudjuk, meddig jó az oltás. Meddig jó a kártya?” – mondta Sebestyén Balázs