Szerdán reggel 9 órakor napirend előtti felszólalásokkal indul a parlamenti munka, majd terítékre kerül a családokért felelős tárca nélküli miniszter azon törvényjavaslata, amely 2022-től lehetővé tenné a 25 év alatti fiatalok személyijövedelemadó-mentességét.
Novák Katalin a lépésről azt mondta, ez egy lehetőség a fiataloknak, hiszen így nagyobb lesz az anyagi mozgásterük. Átlagosan körülbelül 22 százalékkal nő majd a jövedelmük a jelenlegihez képest - tette hozzá.
A parlament szintén szerdán tarthat egy különálló rendkívüli ülést, amelyen a DK, az MSZP, a Jobbik, az LMP és a Párbeszéd a koronavírus-járvány kormányzati kezelését kívánja megtárgyalni.